SrpskiEnglish

Swim Marathon Šabac, Serbia


Vesti

Rezultati 2015

Muškarci i žene
1. DUJE MILAN CROATIA 2:48:52:68
2. TAMAS NOVOSZATH HUNGARY 2:48:59:93
3. KAREL BALOUN CZECH REPUBLIC 2:49:02:66
4. TAMAŠ FARKAŠ SERBIA 2:50:02:18
5.  ALEKSANDAR ILIEVSKI MACEDONIA 2:55:04:78
6. MATTIA FERRU ITALY 2:59:05:24
7. BENCE BALZAM SERBIA 2:59:08:87
8. JAKUB TOBIAŠ CZECH REPUBLIC 2:59:12:01
9. JELENA JEČANSKI (W) SERBIA 3:03:00:62
10. LAURA VAS (W) HUNGARY 3:04:28:59
11. NIKA PERČIĆ (W) CROATIA 3:07:16:12
12. VERONICA MILERSKA (W) CZECH REPUBLIC 3:07:38:75
13. JOSE LUIS LARROSA SPAIN 3:08:50:55
14. PEDRO MELLO BRASIL 3:24:42:40
15. ALEKSANDAR PANČEVSKI MACEDONIA 3:28:58:60
16. MARIANA MELLO (W) BRASIL 3:43:25:86
17. DANIEL SCOTT CURTIS USA 4:32:30:05

 

Rezultati 2014

Muškarci i žene
1. BRIAN RYCKEMAN BELGIUM 2:19:19:01
2. DANIEL CZEKELYI HUNGARY 2:19:50:60
3. BALOUN KAREL CZECH REPUBLIK 2:19:50:87
4. LORENZO REGARD ITALIA 2:21:07:33
5. MARIN MILAN CROATIA 2:21:11:81
6. TAMAS NOVOSZATH HUNGARY 2:22:20:59
7. TOBIAŠ JAKUB CZECH REPUBLIK 2:22:42:98
8. NIKOLA RATKOV SERBIA 2:27:36:65
9. LENKA STERBOVA (W) CZECH REPUBLIK 2:27:52:91
10. DANIEL PONCE JIMENEZ SPAIN 2:27:53:72
11. JOSE LUIS LARROSA SPAIN 2:32:08:17
12. JAKOV JOVANOV MACEDONIA 2:32:42:46
13. PETKO TOROMANOV BULGARIA 2:35:22:50
14. DESISLAVA STOJANOVA (W) BULGARIA 2:35:45:87
15. PETRA ŠTASTNA (W) CZECH REPUBLIK 2:36:51:49
16. PETRA JUHASZ (W) HUNGARY 2:38:11:62
17. JACQUES TUSET FRANCE 2:49:33:37
18. SVETLOZAR NIKOLOV BULGARIA DNF

 

Rezultati 2013

Muškarci i žene
1. Milan Marin Croatia 2:49:53:20
2. Štepan Zahradnik Czech Republic 3:03:27:50
3. Božidar Race Serbia 3:04:14:81
4. Rok Mihovec Slovenia 3:07:26:52
5. Bence Balzam Serbia 3:09:42:22
6. Pavlina Kubatova (w) Czech Republic 3:10:24:42
7. Petr Dvorak Czech Republic 3:11:15:53
8. Adela Solska (w) Czech Republic 3:11:58:80
9. Desislava Stojanova (w) Bulgaria 3:17:11:83
10. Aleksandar Panchevski Macedonia 3:23:46:80 OTL
11. Alexandros Ioannidis Greece 3:30:47:78 OTL
12. Nikola Tepavčević Montenegro 3:59:36:46 OTL
13. Božana Popović (w) Montenegro 4:01:06:54 OTL
14. Milorad Rajšić Serbia 4:32:47:75 OTL
15. Mauro Sebastiano Nappa Italy 1:56:35:11 DNF
16. Jovana Bogdanović Serbia CANCELLED
17. Martin Hohl Switzerland CANCELLED

 

Rezultati 2012

Muškarci
1. Ivan Afanevich Russia 2:51,17,74
2. Guillermo Bertola Argentina 2:52,07,37
3. Chris Bryan Ireland 2:52,15,76
4. Duje Milan Croatia 2:53,52,94
5. Anton Pilipas Russia 2:54,06,96
6. Marin Milan Croatia 2:55,52,88
7. Martin Miguel Argentina 2:56,23,05
8. Tsvetan Yordanov Bulgaria 2:58,24,74
9. Jarne Woutermaertens Belgium 3:01,10,07
10. Michael Mruzek Czech Republic 3:04,35,28
11. Nikola Stupar Serbia 3:05,47,63
12. Michal Flora Czech Republic 3:09,40,19
13. Dejan Mladenovski Macedonia 3:12,36,18
14. Milorad Jakšić Serbia 3:21,15,84
15. Tiago Sato Brazil 3:25,48,49
16. Aleksandar Panchevski Macedonia 3:29,22,05
17. Miloš Božinović Serbia 3:31,18,84
18. Nikola Tepavčević Montenegro 3:58,12,13
19. Mohammad Saleh Syria  
20. Gergely Kutasi Hungary  
21. Edoardo Stochino Italy  
22. Igor Dimovski Macedonia  
Žene
1. Olga Kozydub Russia 3:01,05,34
2. Silvie Rybarova Czech Republic 3: 01,07,34
3. Alexandra Sokolova Russia 3: 01,07,96
4. Lenka Sterbova Czech Republic 3: 02,56,30
5. Ines Hahn Germany 3:03,42,08
6. Lara Rodriguez Anido Argentina 3:07,31,34
7. Nicoletta Simonazzi Italy 3:13,16,74
8. Lidiya Ivanova Bulgaria 3:13,34,40
9. Nika Kozamernik Slovenia 3:13,52,11
10. Dina Levačić Croatia 3:14,13,78
11. Frone Wouters Belgium 3:18,57,37
12. Grith Sigsgaard Denmark 3:22,16,62
13. Desislava Stoyanova Bulgaria 3:23,37,62
14. Mina Mastilović Serbia 3:24,36,71
15. Mariana Mello Brazil 3:43,25,11

 

Results and ranking 2011

Muškarci
1. Guillermo Bertola Argentina 2:43,59,87
2. Mohammad Saleh Sirija 2:44,17,86
3. Ivan Afanevich Rusija 2:44,18,14
4. Damian Blaum Argentina 2:45,32,00
5. Rodolfo Valenti Italija 2:45,43,00
6. Rok Kerin Slovenija 2:47,55,17
7. Milan Marin Hrvatska 2:49,00,78
8. Mikhail Semenov Rusija 2:49,42,29
9. Anton Pilipas Rusija 2:49,48,36
10. Matheus Evangelista Brazil 2:53,50,74
11. Miloš Milanović Srbija 2:56,11,06
12. Jan Štabl Češka Republika 2:58,01,17
13. Dejan Maladenovski Makedonija 3:02,00,93
14. Tsvetan Yordanov Bugarska 3:10,31,48
15. Sebastian Sabo Srbija 3:17,50,47
16. Vaso Vulin Hrvatska OTL
Women
1. Karla Šitić Hrvatska 2:55,52,14
2. Anna Guseva Rusija 2:56,37,91
3. Alessandra Romiti Italija 3:05,25,83
4. Frone Wouters Belgija 3:06,37,20
5. Magda Okurkova Češka Republika 3:11,02,79
6. Nicoletta Simonazzi Italija 3:12,54,65
7. Ivana Šitić Hrvatska 3:15,13,43
8. Dina Levačić Hrvatska 3:16,05,96
9. Desislava Stoyanova Bugarska 3:18,32,66
10. Tereza Skuhrova Češka Republika OTL
11. Bojana Dedić Srbija OTL
12. Aida Maria Ponce de Castillo Meksiko OTL
13. Yuko matsuzaki Japan OTL
14. Mariana Mello Brazil OTL
15. Nikol Koshedzhiyska Bugarska DNF

Water temperature: 24
Water level: 7
Air temperature: 37

Main referee: Miroslav Panović
Director of the race: Vojislav Mijić


Rezultati 2010

Muškarci
1. Rok Kerin Slovenija 2h 44’ 33’’
2. Ky Hurst Australija 2h 44’ 52’’
3. Andrea Volpini Italija 2h 44’ 58’’
4. Guillermo Bertola Argentina 2h 45’ 10’’
5. Rodolfo Valenti Italija 2h 45’ 21’’
6. Mattia Alberico Italija 2h 45’ 59’’
7. Mikhail Semenov Rusija 2h 47’ 48’’
8. Benjamin Konschak Nemačka 2h 49’ 28’’
9. Jan Štabl Češka 2h 49’ 31’’
10. Hussein Ossama Ibrahim Egipat 2h 50’ 02’’
11. Tsvetan Jordanov Bugarska 2h 55’ 43’’
12. Michal Skrodzki Poljska 2h 57’ 08’’
13. Miloš Milanović Srbija 2h 59’ 27’’
14. Jozeph Kučera Češka 3h 00’ 13’’
15. Sebastian Sabo Srbija 3h 00’ 24’’
16. Georgios Charcharis Grčka 3h 00’ 50’’
17. Miha Bernat Slovenija 3h 06’ 06’’
18. Aleksandar Pančevski BJR Makedonija 3h 06’ 26’’
Panos Arvanitakis Grčka OTL
Žene
1. Nika Kozamernik Slovenija 2h 57’ 27’’
2. Anja Trišić Hrvatska 3h 01’ 15’’
3. Nicoletta Simonazzi Italija 3h 05’ 05’’
4. Jelena Dedajić Crna Gora 3h 05’ 48’’
5. Ivana Šitić Hrvatska 3h 08’ 13’’
6. Hana Novakova Češka 3h 19’ 23’’
Aikaterini Kastriti Grčka OTL
Bojana Dedić Srbija OTL
Yuko Matsuzaki Japan OTL
Sofia Petrenko Rusija DQF
Alessandra Romiti Italija DQF
Lenka Šterbova Češka DQF
Aida Maria Ponce del Castillo Meksiko DQF

Glavni sudija: Miroslav Panović
Direktor Maratona: Vojislav Mijić


Međunarodni plivački maraton Jarak-Šabac

Na ovogodišnjem međunarodnom plivačkom maratonu, koji se održava 01. 08. 2010. godine, učestvovaće 36 takmičara iz 17 zemalja. Početak trke je u 11:00 časova, dok će svečano proglašenje pobednika, uz prigodan program, biti organizovano na šabačkom izletištu „Stari Grad“ u 15:00 časova.


Izlet na Starom Gradu

Kao i svake godine, Grad Šabac i Turistička organizacija Grada Šapca su se pobrinuli da ovogodišnji plivački maraton bude organizovan na najvišem nivou. Upravo to je razlog zbog kojeg se i ove godine očekuje velik broj gostiju na šabačkom kupalištu „Stari Grad“, gde se, uz prigodan kulturno-umetnički program, organizuje doček takmičara i svečano proglašenje pobednika.



web dizajn Alezzo